O nas

Witamy w „Tresko Group” w firmie z długoletnim doświadczeniem w imporcie i sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn budowlanych.

Działając na rynku od kilkunastu lat posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w handlu pojazdami. Nasze szerokie kontakty zagraniczne i zaufani partnerzy handlowi pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania w kwestii wyboru i zakupu wybranego pojazdu.

W szczególności importujemy pojazdy osobowe klasy Premium, jedno i dwu roczne objęte fabryczną gwarancją, bezwypadkowe i z autoryzowanych sieci dilerskich z rzeczywistym przebiegiem i kompletem dokumentów niezbędnych do rejestracji.

Prowadzimy sprzedaż i wynajem używanych maszyn budowlanych , jedynie wysokiej jakości renomowanych marek.

Naszą domeną jest nie tylko sprzedaż aut używanych ale i kompleksowa realizacja inwestycji drogowych, budowlanych i ogrodowych. Zakres prac jest bardzo szeroki, począwszy od remontów obiektów użytkowych, zagospodarowania terenu i dróg dojazdowych, po prace porządkowe w ogrodach czy tworzenie oryginalnych przestrzeni do życia i pracy. Gwarantujemy pomoc doświadczonej ekipy fachowców, którzy zrealizują także najbardziej skomplikowane zlecenie, dbając o krótki okres powierzonej pracy.

Priorytetowym zadaniem dla naszej firmy jest zadowolony klient, czyli taki, który ponownie chce skorzystać z naszych usług.

W Tresko możesz liczyć na kompleksową obsługę, a to oznacza, że nie musisz się o nic martwić i marnować swojego cennego czasu.

  • Załatwimy za Ciebie wszystkie urzędowe formalności związane z zakupem importowanego samochodu
  • Umożliwimy Ci zawarcie na miejscu korzystnego ubezpieczenia komunikacyjnego
  • Będziesz mógł również kupić auto na raty lub wziąć w leasing

– U nas zapewniamy kompleksowa obsługę : ZOBACZ FINANSOWANIE