Nasza oferta

Witamy w „Tresko Group” w firmie z długoletnim doświadczeniem w imporcie i sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

W szczególności importujemy pojazdy osobowe klasy Premium, jedno i dwu roczne objęte fabryczną gwarancją, bezwypadkowe i z autoryzowanych sieci dilerskich z rzeczywistym przebiegiem i kompletem dokumentów niezbędnych do rejestracji.
Nasze szerokie kontakty zagraniczne i zaufani partnerzy handlowi pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania w kwestii wyboru i zakupu wybranego pojazdu.

Prowadzimy sprzedaż i wynajem używanych maszyn budowlanych, jedynie wysokiej jakości renomowanych marek.

Naszą domeną jest nie tylko sprzedaż pojazdów ale i świadczenie usług budowlano-wyburzeniowych oraz wykonawstwo robót drogowych. Gwarantujemy pomoc doświadczonej ekipy fachowców, którzy zrealizują najbardziej skomplikowane zlecenia, dbając o krótki okres powierzonej pracy.

Oferujemy również profesjonalne usługi na wszystkich etapach budowy ogrodu – poczynając od projektu, poprzez realizację, a na późniejszej pielęgnacji kończąc. Priorytetowym zadaniem dla naszej firmy jest zadowolony klient, czyli taki, który ponownie chce skorzystać z naszej oferty.